Dijital tek noktadan çözümler diş hekimliğinin geleceğini şekillendiriyor

Diş Laboratuvarı CAD/CAM Çözümleri Uzmanı

Diş laboratuvarı ekipmanları

Diş freze makinesi ve sinterleme fırını

 

Diş laboratuvarı ekipmanları

Dental Tarayıcı ve 3D Yazıcı

微信图片_20240515181606

Çin'in en zirkonya malzeme tedarikçisi

Zahndent – ​​Dental CAD CAM Çözüm Sağlayıcısı

Zahndent yüksek kaliteli diş zirkonya hammaddelerine sahiptir. Malzeme, SINOCERA tozu olarak bilinen saf ve güvenli zirkonya tozu üreten 5N saflaştırma teknolojisi kullanılarak işlenir. Bu toz mükemmel yaşlanma karşıtı performansa sahiptir ve bu da onu diş restorasyonları için dayanıklı ve uzun ömürlü bir seçenek haline getirir. Zirkonya ham malzemenin kademesiz doğal eğimi, çevredeki dişlerle kusursuz bir uyum sağlayarak doğal görünümlü bir restorasyon yaratır. Zirkonya disk malzemesi özellikle ön dişlerin tam elmas estetik restorasyonu için uygundur ve güçlü ve estetik açıdan hoş bir görünüm sağlar.
hastalar için çözüm.

En yeni diş frezeleme makinesi

Zahndent – ​​Dental CAD CAM Çözüm Sağlayıcısı

Kuru/ıslak entegre diş frezeleme makinesi, işleme verimliliğini ve kalitesini artırmak için kuru ve ıslak frezelemenin avantajlarını birleştirir. Aynı makinede kuru ve ıslak taşlama gerçekleştirebilir, böylece değişim süresi ve ekipman gereksinimleri azalır.
5 eksenli freze, beş eksenli harekete sahip olduğu anlamına gelir ve geleneksel üç eksenli frezeden daha karmaşık işleme operasyonlarına olanak tanır.
Servo motorun hassas kontrolü, freze makinesi hareketinin doğruluğunu ve stabilitesini sağlayarak işleme kalitesini artırabilir.
Su soğutmalı mil, farklı malzemelerin işleme ihtiyaçlarına uyum sağlamak için daha yüksek hız ve tork sağlayabilir.

En uygun maliyetli 3D dental tarayıcı

Zahndent – ​​Dental CAD CAM Çözüm Sağlayıcısı

Bir modelin taranması bir dakikadan az sürer; bu, laboratuvar teknisyenlerinin manuel olarak kalıp oluşturmasına veya oturup dosyaların işlenmesini beklemesine gerek kalmadığı için yoğun laboratuvarların yılda yüzlerce saat tasarruf edebileceği anlamına gelir.

2 x 3,0 MP kamera.Kamera sayısı size dental model tarayıcıyla ulaşabileceğiniz maksimum doğruluk seviyesi hakkında bir şeyler söyler. Örneğin implantlarla çalışırken doğruluk önem kazanır. Daha fazla kamerayla, tarayıcı boşlukların derinliklerinden bilgi toplayabilir ve bu da özellikle kalıp içinde kalıp taraması için faydalıdır. Bu durumda kalıpları ayrı ayrı taramaya gerek kalmaz, bu da zaman tasarrufu sağlar.

Akıllı zirkonya sinterleme fırını

Zahndent – ​​Dental CAD CAM Çözüm Sağlayıcısı

1.ZDS-02 akıllı zirkonya sinterleme fırını öncelikle küçük ve orta ölçekli protez stüdyoları ve diş klinikleri için tasarlanmıştır.
2. Yüksek derecede zeka, hassas sıcaklık kontrolü, zirkonyanın mükemmel kristalleşme etkisini elde edebilir.
3.Ürün performansı dikkatli tasarım sayesinde daha kararlıdır. Zahndent, iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmaya, kullanıcı üretkenliğini artırmaya ve kullanıcı maliyetini düşürmeye kendini adamıştır

Ürün teşhir

banner2

NEDEN ŞİRİN DENTAL?

Büyük başarıların sahipleri küçük işleri titizlikle yapabilme sabrını gösteren kişilerdir

•    Kurumsal bir işletme
•    Yıllara dayanan sektör tecrübesi
•    Profesyonel, donanımlı yenilikçi ekip
•    Yurtdışı 8 ülkeye ihracat
•    Ülke çapında bayilik ve satış hizmeti
•    Sürdürülebilir hizmet kalitesi
•    Uluslararası fuarlara katılım, sektördeki yenilik ve teknolojilerin yakın takibi.

kb3
kb1
kb2

Şirin Dental ekibi olarak talip olduğumuz her işi küçük, büyük demeden aynı hassasiyetle ele alıyor, her işbirliğimize bir ömür boyu sürdürmek niyetiyle sahip çıkıyoruz.